Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

1990 yılından bu yana ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığında lider bir kuruluş haline gelen firmamız siz değerli Kağıthane halkına kaliteli ve güvenilir bir taşıma vadediyoruz. Kaliteli ambalajlama ürünlerimiz ve profesyonel personel kadromuz ile size sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. İddialıyız evet, çünkü size memnuniyetsizlik sonucu ücret almama sözü veriyoruz. Kayaşehir başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde size kesintisiz hizmet vermekteyiz. Kağıthane İstanbul’un en işlek ve en güzel ilçelerinden biridir ve bu ilçenin nüfus oranı da diğer ilçelere kıyasen daha fazladır. Bölgenin sürekli göç hali bizim bölgede daha fazla çalışmamıza olanak sağlıyor ve bizde bu bölgenin halkına daha iyi hizmet vermek için her gün biraz daha yenilenip sizi taşıma esnasında memnun olmanızı sağlıyoruz. Her firma size memnuniyet sözü vermektedir ama biz size daha faydalı ve kafanızdaki soru işaretleri kırmak için ücret alamama sözü veriyoruz.

Her evin kendine has değerli eşyaları mevcuttur ve bu eşyaların taşıma esnasında zarar görmemesi her bireyin isteğidir. Özellikle ev hanımının bu konuda ki titizliği bariz ortadadır ama biz yaptığımız çalışma ile he gün yeni bir müşteri kazanmaktayız. Bizler nasıl bir hizmet vermekteyiz? Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman size hemen bir ekspertiz personeli göndermekteyiz ve bu personel tüm eşyalarınızın notu alıp size en uygun fiyatı vermektedir. Sizin onayınız doğrultusunda istenilen tarih ve saatte araç ve personel evinizi taşımaya gelir. Daire içerinde bulunun tüm eşyaların ambalajlama işlemi,sökme ve taşıma işlemini personeller halletmektedir. Diğer evinizin yeni olması sizi daha çok tedirgin eder ama merak etmeyin diğer dairenizde eşyalar tek tek daire içerisine taşınır ve aynı şekilde montaj edilip size teslim edilir. Başta da belirtik memnun kalmadıysanız para istemiyoruz.

Her güler yüzlü müşterilerimiz gibi isteriz ki sizde referans kervanımıza katılın, mutlu müşterilerimizin arasında yer alın. Kağıthane evden eve nakliyat olarak size vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmama gibi bir durum söz konusu değildir. Söz verdiğimiz gibi size en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeye adayız. Bizimle hemen iletişime geçmeden önce eşya paketleme kısmından yaptığımız işlemlere bakabilir ve ardından iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için size teşekkürü borç biliriz.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir